Warunki narciarskie w Białym Dunajcu to przede wszystkim oferta trzech stacji narciarskich – „Toko-Land”, „U Steni” w Gliczarowie Górnym oraz „Sami Swoi” w Gliczarowie Dolnym. Z racji dobrej lokalizacji wsi oraz rozwiniętej komunikacji busowej z sąsiednimi miejscowościami, można bez problemu również dotrzeć do stoków znajdujących się w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej.

TOKO LAND - Biały Dunajec (5,4 km od naszego pensjonatu)

Wyciąg orczykowy, długość 750 m, różnica poziomów 130 m, długość trasy zjazdowej 1000 m, co w zupełności wystarcza zarówno na naukę jazdy na nartach jak i doskonalenie posiadanych już umiejętności. Stok oświetlony i sztucznie zaśnieżany, trasa zjazdowa przygotowywana ratrakiem. Przy wyciągu znajduje się mała gastronomia, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, parking. Dla grup zorganizowanych są korzystne rabaty.

U Steni - Gliczarów Górny (7,4 km od naszego pensjonatu)

Trzy wyciągi narciarskie o zróżnicowanym poziomie trudności i łącznej długości tras zjazdowych ponad 1000 m. Stoki sztucznie naśnieżane, przygotowywane ratrakiem, oświetlone. Ponadto szkoła narciarska i snowboardowa, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, dwa parkingi oraz zaplecze gastronomiczne.

SAMI SWOI - Gliczarów Dolny (4,4 km od naszego pensjonatu)

Wyciąg o długości 700 m, trzy trasy zjazdowe. Początkujący narciarze mogą skorzystać ze szkółki narciarskiej i specjalnie dla nich przygotowanego krótszego wyciągu z łagodniejszą trasą. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Wyciąg narciarski łączy dwie miejscowości: Gliczarów Dolny (dolna stacja) oraz Gliczarów Górny (górna stacja). Przy dolnej stacji wyciągu mieści się dwupoziomowa karczma.